در مرکز منطقه Kaigthane پروژه ای بی همتا خود نمایی میکند ، محلی که در مجاورت اولین مرکز خرید منطقه ساخته شده است و به تمامی امکانات رفاهی منطقه و همچنین شهر استانبول دسترسی بسیار راحت و نزدیکی دارد.خريد خانه در تركيه منطقه kagithane مزایای زیادی برای شما دارد که به آن در زیر خواهیم پرداخت.

وضعیت پروژه

ساخت این پروژه در حال انجام است و با توجه به قدرت کمپانی سازنده بدون هیچ مشکلی در زمان تعیین شده تمامی واحد ها تحویل و ارائه خواهد شد.نزدیکی آن به مرکز شهر برای اشخاصی که قصد دارند از مزایای زندگی در مرکز شهر استفاده کنند و از شلوغی آن نیز به دور باشد کاملا مناسب است به این ترتیب در پروژه ای زندگی خود را شروع خواهید کرد که رو به روی اولین مرکز خرید منطقه ساخته شده است و در کنار مهم ترین خیابان منطقه واقع شده است.
این پروژه متشکل از دو بلوک در زمینی به مساحت ۷٫۷۸۲ مترمربع و ۲۱۷ واحد مسکونی طراحی و در حال ساخت است که به این ترتیب واحدهای یک خوابه آن بین ۶۱ الی ۷۳ مترمربع ، دوخوابه ها بین ۹۶ تا ۱۴۳ مترمربع و سه خوابه ها بین ۱۶۸ تا ۱۹۳ مترمربع را در خود جای داده است.
واحدهای پیاده سازی شده با طرح بسیار خلاقانه با شیشه های متحرک میتواند جداکننده اتاق با تراس باشد و یا میتوان از این جدا کننده ها به عنوان ابزاری برای دکور هرچه بهتر واحد استفاده نمود.این خلاقیت در طراحی در بلوک ها نیز ادامه داشته است به نحوی که یکی از بلوک ها ۱۴ طبقه و دیگری ۱۵ طبقه واحد مسکونی در آن طراحی شده است تا نمای آن به بهترین شکل از فاصله دور قابل مشاهده باشد.
پنجره های کشیده برای دریافت هرچه بیشتر نور روز و پیاده سازی مسیر ورودی در خانه و جداسازی سالن و اتاق ها به این وسیله نهایت راحتی را برای شما فراهم خواهد نمود ، همچنین در نقشه های متعدد آن قادر هستید تا با توجه به نیاز خود از میان گزینه های متفاوت برای طرح های آشپزخانه بسته و یا اوپن انتخاب نمائید؛ طرح آشپزخانه های بسته برای بسیاری از افراد مورد توجه بیشتری قرار گرفته است تا بتوانند فضای آشپزی و صرف وعده های غذایی را از محل زندگی خود جدا نمائید و به عنوان اتاق دیگری از آن استفاده نمائید.

امکانات پروژه

در قسمت زیرین ساختمان فروشگاه های متعددی برای استفاده ساکنین پروژه و همچنین دیگر مراجعه کنندگان ساخته میشود که در کنار مرکز خرید بسیار معروف منطقه میتواند بسیاری از نیازهای روزانه را برطرف نماید.
در داخل پروژه و همچنین روبه روی فروشگاه های آن تعداد زیادی فضای پارک خودرو تعبیه شده است که میتواند نیاز به پارک را در تمامی ساعات شبانه روز برآورده کند.
نزدیکی پروژه به وسایل نقلیه عمومی بسیار حائز اهمیت است به نحوی که فاصله آن با Levent و Mecidiyekoy تنها ۵ دقیقه میباشد و به خطوط مترو Taksim – sariyer بسیار نزدیک و در دسترس است همچنین دسترسی به تمامی اتوبان های مهم شهر در چند دقیقه صورت خواهد گرفت به این ترتیب دسترسی به تمام شهر بدون دغدغه در اختیار شما خواهد بود.
در بسیاری از واحدها بالکن های مناسبی پیاده سازی شده است که قادر خواهید بود با صرف زمان در آن و مشاهده نمای شهر نهایت لذت را از زمان خود ببرید. در داخل پروژه خدمات رفاهی متعددی برای ساکنین ساخته شده است که به شرح زیر میباشد :
• مرکز تناسب اندام
• استخر
• مرکز خرید
• محل بازی کودکان در فضای باز و فضای بسته
این پروژه که در قسمت اروپایی شهر استانبول ساخته شده است فارغ از دسترسی به مراکز توریستی و اقتصادی شهر به بسیاری از سرویس های مورد نیاز زندگی نیز نزدیک است برای مثال در اطراف آن : دانشگاه Halic ، ایستگاه متروبوس Caglayan ، بیمارستان Florance و دانشگاه Istanbul bilgi قرار گرفته است.

دلایل تخصصی برای خرید این ملک:

  • زندگی در مرکز شهر استانبول
  • طراحی بسیار خوب واحدهای مسکونی
  • قرارگیری در نزدیکی معرفوترین مرکز خرید منطقه
  • قرار گرفته در بهترین محله منطقه Kagithane

واحدهای یک خوابه این پروژه

سبک طراحی بسیار ویژه این واحد مسکونی کمک بسزایی برای بزرگتر کردن مساحت خانه میکند به این شکل که با طراحی و ساخت بالکن های بسته از فضای بیشتری در داخل خانه استفاده خواهید کرد و به همراه شیشه قادر خواهید بود تا مجزا نمودن بالکن را از اتاق حس نمائید در این واحد یک خوابه اتاق به همراه بالکن مجموعا دارای ۱۴ مترمربع فضا میباشد که میتوانید به روش های مختلف از آن استفاده نمائید.
به عنوان مثال میتوان در بالکن بسته از کاناپه استفاده نمایید تا با نمای بسیار زیبای خیابان اصلی منطقه Kagithane به صرف چای بپردازید و فضای خصوصی بسیار مطلوبی را برای خود و خانواده در این قسمت فراهم نمائید همچنین در برخی از به روز ترین طراحی های دکوراسیون داخلی مشاهده شده است که در این بخش از بالکن های بسته کمد لباس طراحی شده است تا به بهترین شکل ممکن از فضای خانه خود استفاده کنید.
در تمامی فرهنگ ها ورودی خانه بسیار مهم میباشد به این شکل که در زمان ورود به خانه چه قسمتی از خانه قابل مشاهده میباشد ، در این سبک از طراحی خلاقانه و مهندسی شما یک راهروی ۳ متری را پس از ورود به خانه مشاهده خواهید کرد که در این قسمت نیز میتوان از کمد برای آویزان نمودن لباس ها استفاده نمود و پس از طی نمودن راهرو به سالن وارد خواهید شد حتی نکته های بسیار ریز نیز در این واحد مسکونی در نظر گرفته شده است برای مثال آشپزخانه این واحد با وجود طرح اوپن در نقطه ای از واحد قرار گرفته است که برای استفاده از آن محدودیتی وجود ندارد.
سالن و آشپزخانه و همچنین سبک بالکن پوشیده آن نیز یک فضای بسیار زیبا و ارزنده ای را برای شما به وجود خواهد آورد و قادر خواهید بود تا با استفاده از میز ناهار خوری نسبت به جداسازی سالن و آشپزخانه مبادرت ورزید و یا با استفاده از میزهای تزئینی بسیار زیبا و موجود در بازار ترکیه نسبت به دکور نمودن بالکن پوشیده و مرتبط با سالن واحد یک فضای بسیار گرم و دلنشین را برای خود و خانواده فراهم نمائید.
در قسمت زیرین ساختمان فروشگاه های متعددی برای استفاده ساکنین پروژه و همچنین دیگر مراجعه کنندگان ساخته میشود که در کنار مرکز خرید بسیار معروف منطقه میتواند بسیاری از نیازهای روزانه را برطرف نماید.
در داخل پروژه و همچنین روبه روی فروشگاه های آن تعداد زیادی فضای پارک خودرو تعبیه شده است که میتواند نیاز به پارک را در تمامی ساعات شبانه روز برآورده کند.
نزدیکی پروژه به وسایل نقلیه عمومی بسیار حائز اهمیت است به نحوی که فاصله آن با Levent و Mecidiyekoy تنها ۵ دقیقه میباشد و به خطوط مترو Taksim – sariyer بسیار نزدیک و در دسترس است همچنین دسترسی به تمامی اتوبان های مهم شهر در چند دقیقه صورت خواهد گرفت به این ترتیب دسترسی به تمام شهر بدون دغدغه در اختیار شما خواهد بود.
در بسیاری از واحدها بالکن های مناسبی پیاده سازی شده است که قادر خواهید بود با صرف زمان در آن و مشاهده نمای شهر نهایت لذت را از زمان خود ببرید.

فاصله تا مرکز شهر ۱۲ دقیقه

فاصله تا فرودگاه ۳۵ دقیقه

منطقه : kagithane / استانبول

واحدهای دوخوابه این پروژه

مجموعه واحدهای دو خوابه ۹۶ متر مربعی که در بلوک B این شهرک قرار گرفته است بسیار به مرکز خرید Axic که اولین مرکز خرید منطقه Kagithane قرار گرفته است ، امکان بسیار خوبی را جهت خرید تمامی نیازهای خانه برای ساکنین فراهم کرده است و میتوان با چند قدم پیاده روی به تمامی فروشگاه ها دسترسی داشت و خرید های مورد نیاز را انجام داد.
سبک طراحی بالکن های بسته در این پروژه نکته بسیار مهمی برای اشخاصی است که قصد دارند از تمامی فضای خانه خود بهترین استفاده را داشته باشند به این ترتیب در این واحد دوخوابه شما صاحب دو بالکن بسته هستید که میتوانید با طراحی هرچه بهتر نهایت بهره را از فضا ببرید.
راهرو ورودی با استفاده از بهترین متریال ها در زمان ورود به خانه حس مرغوب بودن خانه را به شما خواهد داد و همچنین این امکان را به شما میدهد مستقیما پس از ورود به خانه به سالن که محل اصلی سکونت است دید نداشته باشید برای مثال در نظر بگیرید که میهمانی در سالن در حال پذیرایی است و شما سفارشی را که از قبل داده بودید به درب منزل شما تحویل میدهند در صورتی که ورودی به این شکل برای شما واحد شما تعبیه نشده باشد فرد سفارش دهنده دید کاملی نسبت به خانه خانه شما خواهد داشت و همچنین میهمان شما حس خوبی از حضور شخص دیگر در درب منزل نخواهد داشت اما با این طراحی جای هیچگونه نگرانی برای شما وجود ندارد و نهایا آرامش را خواهید داشت.
همچنین در زمانی که به خانه خود وارد میشوید سرویس بهداشتی برای شما در ابتدای ورود به خانه قرار گرفته است و پس از تعویض لباس و کمدهای بسیار جاداری که در راهرو برای شما ساخته شده است قادر خواهید بود تا به سوریس بهداشتی مراجعه نمائید و نسبت به شستشوی دستان و صورت خود بپردازید و مزاحمتی برای بخش های دیگر خانه نخواهید داشت.
اتاق بزرگتر که عموما برای والدین استفاده میشود بسیار کشیده است و دارای حدودا ۱۳ مترمربع مساحت میباشد به این ترتیب قادر خواهید بود تا به راحتی نسبت به استفاده از لوازم مختلف برای اتاق خواب استفاده نمائید و دغدغه ای برای بکارگیری کمدهای متعدد برای لوازم داخل اتاق نداشته باشید ، بالکن بسته موجود در این اتاق نیز میتواند به طراحی دکوراسیون هرچه بهتر کمک بزرگی نماید و قادر باشید مبلمان مناسبی را در این قسمت از خانه برای استفاده های خصوصی بکارگیرید.
اتاق دیگری که در این واحد پیاده سازی شده است از دو نظر قابل استفاده میباشد یک مورد بکارگیری مبلمان مناسب در باکن بسته آن و استفاده از کشیدگی اتاق و دیگری نیز میتوان با استفاده از شیشه پیاده سازی که اتاق را از بالکن بسته جدا میکند به عنوان اتاق دیگری استفاده نمود و فضای دیگری را به اتاق افزود.
سالن و آشپزخانه طرح اوپن فضای بسیار بزرگی را در اختیار شما قرار میدهد که تقریبا در این سبک از واحد های دوخوابه حدودا ۲۲ مترمربع میباشد و قادر هستید تا با استفاده از کابینت های جزیره شکل و یا استفاده از میز و صندلی های بسیار زیبا نسبت به جداسازی سالن و آشپزخانه اقدام کنید و یا با استفاده از میز ناهار خوری و یا مبلمان های متعدد به دکوراسیون داخلی خود بپردازید.”

واحدهای دوخوابه در طبقه باغچه

در طبقه همکف یک پروژه با امکانات بسیار زیاد و زندگی در منطقه ای پررونق که در مرکز شهر استانبول قرار گرفته است اتمسفر متفاوتی را برای زندگی در اختیار شما قرار خواهد داد ، راحتی زندگی در این واحد مسکونی بیش از حد توصیف است زیرا با دو اتاق خواب و تراس بسیار بزرگ هر آنچه در نظر دارید در اختیار شما است.
طبقه همکف امکان استفاده از فضای سبز پروژه را به راحتی در اختیار دارد و همچنین تراس بسیار بزرگ این واحد دوخوابه که حدودا ۳۵ مترمربع میباشد فضایی است که میتوانید با خانواده خود بهترین زمان را سپری کنید و از فضای سبز داخل پروژه استفاده کنید. در دکوراسیون های امروزه در این قسمت از خانه تاب های زینتی و همچنین مبلمان مناسب قرارگیری در فضای باز استفاده میشود و این امکان را برای شما فراهم میسازد تا در فصولی که هوا مناسب است حتی وعده های غذایی خود را در تراس میل نمایید و میهمانی های خود را در فضای باز برگزار کنید این سبک زندگی است که بسیاری از مردم دنیا به دنبال آن هستند یعنی نهایت امکانات و لذت بردن از لحظه لحظه زندگی که در این واحد تمامی این شرایط برای شما آماده تحویل و استفاده است.
این واحد دارای یک سرویس بهداشتی میباشد که مساحت آن ۵ مترمربع است و برای اتاق خواب آن نیز از سیستم بالکن بسته استفاده شده است به این ترتیب از این بخش از اتاق میتوانید استفاده های گوناگون داشته باشید برای مثال میتوانید این فضای حدود ۶ مترمربعی را تبدیل به یک بخش خصوصی با مبلمان زیبا کنید یا اینکه با استفاده از شیشه طراحی شده این بخش از اتاق خواب اصلی را جدا نمایید و با استفاده از کمدهای سرتاسری آن را تبدیل به اتاق کمد لباس کنید همچنین قادر خواهید بود به راحتی این واحد دوخوابه را به یک واحد سه خوابه با استفاده از پارتیشن تبدیل کنید.
طرح آشپزخانه این واحد به صورت اوپن میباشد لذا میتوایند در نهایت آرامش و در کنار میهمانان به سرو غذا به صورت مستقیم از آشپزخانه به سالن بپردازید ، مجموع متراژ سالن و آشپزخانه حدودا ۲۵ مترمربع است و به شما این آزادی عمل را میدهد تا بتوانید از انواع مبلمان و میزناهارخوری استفاده کنید ؛ نکته بسیار مهم این واحد امکان دسترسی به تراس از طریق سالن و آشپزخانه است به این ترتیب میتوانید با آسودگی نسبت به رفت آمد و آماده کردن هر آنچه برای پذیرایی در تراس مورد نیاز است بپردازید.طعم شیرین زندگی در این واحد زمانی احساس میشود که کودکان در حال بازی کردن در سالن و تراس هستند و شما نیز نهایت لذت را از سپری نمودن بهترین ساعات زندگی آنها خواهید برد.
در قسمت زیرین ساختمان فروشگاه های متعددی برای استفاده ساکنین پروژه و همچنین دیگر مراجعه کنندگان ساخته میشود که در کنار مرکز خرید بسیار معروف منطقه میتواند بسیاری از نیازهای روزانه را برطرف نماید.
در داخل پروژه و همچنین روبه روی فروشگاه های آن تعداد زیادی فضای پارک خودرو تعبیه شده است که میتواند نیاز به پارک را در تمامی ساعات شبانه روز برآورده کند.
نزدیکی پروژه به وسایل نقلیه عمومی بسیار حائز اهمیت است به نحوی که فاصله آن با Levent و Mecidiyekoy تنها ۵ دقیقه میباشد و به خطوط مترو Taksim – sariyer بسیار نزدیک و در دسترس است همچنین دسترسی به تمامی اتوبان های مهم شهر در چند دقیقه صورت خواهد گرفت به این ترتیب دسترسی به تمام شهر بدون دغدغه در اختیار شما خواهد بود.
در بسیاری از واحدها بالکن های مناسبی پیاده سازی شده است که قادر خواهید بود با صرف زمان در آن و مشاهده نمای شهر نهایت لذت را از زمان خود ببرید. در داخل پروژه خدمات رفاهی متعددی برای ساکنین ساخته شده است که به شرح زیر میباشد :

مرکز تناسب اندام
استخر
مرکز خرید
محل بازی کودکان در فضای باز و فضای بسته

این پروژه که در قسمت اروپایی شهر استانبول ساخته شده است فارغ از دسترسی به مراکز توریستی و اقتصادی شهر به بسیاری از سرویس های مورد نیاز زندگی نیز نزدیک است برای مثال در اطراف آن : دانشگاه Halic ، ایستگاه متروبوس Caglayan ، بیمارستان Florance و دانشگاه Istanbul bilgi قرار گرفته است.”

میزان پیشرفت و تحویل پروژه

نوع واحد محدوده متراژ محدوده قیمت نقدی
یک خوابه ۷۰ مترمربع ۸۶۱٫۰۰۰ لیر
دو خوابه ۹۶ – ۱۳۶ مترمربع ۱٫۲۶۰٫۰۰۰ – ۱٫۵۷۱٫۰۰۰ لیر
سه خوابه ۱۷۳ مترمربع ۱٫۵۷۱٫۴۰۰ لیر

حداکثر اقساط : ۵۰ ماه تا ۲۴ ماه بدون بهره

امکانات پروژه

✔ سونا ✔ پارکینگ (سرپوشیده) ✔ حمام ترکی اینترنت ✔ با دید دریا
✔ آسانسور ✔ پارکینگ فضای باز ✔ باغچه و یا فضای سبز ✔بالکن ✔ مرکز شهر
✔ استخردر مجموعه ✔ نگهبانی ۲۴/۷ ✔ تلویزیون ماهواره ای ✔ آشپزخانه طرح باز ✔ فرودگاه ۰ الی ۵۰ کیلومتر
✔ سرایدار ✔ دوربین امنیتی ✔ حمام در اتاق خواب ✔ آشپزخانه مجزا
✔ سالن ورزش ✔ زمین تنیس ✔ تجهیزات آشپزخانه مقابل ساحل

مختصات پروژه

پروژه های دیگر در این منطقه

خرید آپارتمان در استانبول منطقه بیلیک دوزو – کد ۱۹۹۰

شاید برای خرید آپارتمان در استانبول خصوصا منطقه بیلیک دوزو کمتر بتوان پروژه ای با موقعیت این پروژه پیدا کرد که از چندین لحاظ مناسب زندگی باشد و همچنین از بابت سود آوری نیز مودر تایید باشد ، اما به صورت کلی میتوان گفت منطقه بیلیک دوزو یا به عبارتی Beylikdüzü در زبات ترکی استانبولی یکی از جذابترین نقاط غرب استانبول برای ایرانیان است.

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر در خرید خانه در استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *