این پروژه در Avcilar استانبول با دید دریا و کد ۲۰۲۰ است و بدون اغراق برای اشخاصی که بسیاری از پروژه ها را بازدید کرده اند و مورد پسند انها قرار نگرفته است این پروژه بسیار چشم گیر بوده است و بارها مشاهده شده به دلیل مجموعه امکانات خوب این پروژه به ازای خرید واحد یک خوابه واحدهای با متراژ های بزرگتر انتخاب شده است.لذا در زیر تلاش شده است تا دلایل حرفه ای مزیت های این پروژه برای شما علاقه مندان ذکر گردد.

از مزیت های این پروژه میتوان به موقعیت منحصر آن اشاره کرد که به تفسیر در قسمت توضیحات منطقه به این بخش پرداخته شده است اما به طور ملی میتوان گفت هر آنچه مورد نیاز شما باشد در این منطقه و محله در اختیار شما است ، برای مثال اتوبان E5 در فاصله چند قدمی پروژه قرار گرفته است و به راحتی میتوان از این اتوبان برای مسیرهای مختلف استفاده نمود ، در خیابان رو به روی پروژه ایستگاه اتوبوس و همچنین مسیر عبور مینی بوس های مختلف قرار گرفته است. توضیحات بیشتر منطقه را میتوانید در این قسمت از صفحه مطالعه نمایید.

 نمای منحصر بفرد به دریاچه و دریا :

از بسیاری واحدها میتوانید مستقیما به دریاچه دید داشته باشید و همچنین زمانی را که در محوطه شهرک سپری میکنید میتوانید منظره خیره کننده ای را نسبت به دریاچه داشته باشید.دسترسی به دریا نیز در فاصله چند دقیقه ای با شما است و به راحتی میتوانید به دریای Marmara دسترسی داشته باشید.

کیفیت ساخت پروژه :

از این مهم به هیچ عنوان نمی توان گذشت زیرا اهمیت بالای کیفیت ساخت برای سرمایه گذاران و همچنین اشخاصی که قصد زندگی در پروژه را دارند بسیار خائز اهمیت است.

ساخت این مجموعه توسط شرکت kale انجام شده است و میتوان به جرعت گفت که از هیج قسمتی کمبود را مشاهده نخواهید کرد .همانطور که در تصویر زیر مشاهده مینمائید تمامی قسمت های این پروژه از بهترین برند های روز دنیا استفاده شده است و باعث شده است تا کیفیت بی نظیری را به شما ارائه کند.

دلایل تخصصی برای خرید این ملک:

  • کیفیت بالای ساخت
  • دسترسی درجه یک به تمامی قسمت های شهر
  • طراحی بسیار زیبا برای داخل واحدها و همچنین نمای بیرونی شهرک
  • نزدیکی پروژه به اوت لت های استانبول
  • وجود امکانات رفاهی درجه یک در پروژه
  • همجواری با دانشگاه استانبول

بالکن در بیشتر واحدها :

بالکن های طراحی شده در این پروژه بسیار بزرگ و عریض میباشد و باعث میشود تا بتوانید لحظات نابی را در آن سپری کنید ، فضایی که اکثر ساکنین برای صرف وعده های غذایی از آن استفاده میکنند ؛ برخی از ساکنین با دریافت مجوز از مدیریت ساختمان امکان مسدود کردن بالکن با شیشه را دریافت میکنند و در فصولی که هوا سرد است همچنان از این موهبت استفاده میکنند و از نگاهی دیگر با انجام این کار به نوعی یک اتاق دیگر به واحد خود خواهند افزود و مساحت قابل استفاده بیشتری را در اختیار خواهند داشت.

در برخی از واحدها به دلیل قرار گیری در طبقه همکف و یا انتخاب واحدهای دوبلکس دسترسی ویژه ای به  باغچه پروژه و یا اصطلاحا فضای سبز پروژه وجود دارد که این امر برای برخی از هم میهنان مورد پسند است و برای برخی خلاف آن است ، در هر حال امکان انتخاب از بین پلان های متفاوت برای همکان امکان پذیر است.

طراحی فراخ :

این پروژه به معنای واقعی فراخ و دلباز است به دلیل نوع نقشه آن و طراحی های داخلی صورت گرفته باعث شده است تا در واحدهای حتی یک خوابه حس دلبازی را داشته باشید و نهایت لذت را ببرید. همچنین ریزکاری های شرقی زیادی نیز در آن صورت گرفته است برای مثال در بیشتر پلان ها شما زمانی که در واحد را باز میکنید مستقیما به اتاق نشیمن دید ندارید و از طریق یک ورودی به آن قسمت دسترسی خواهید داشت. حس دلبازی در این واحدها در اتاق های خواب نیز مشاهده میشود و با طراحی منحصر به فرد آن اتاق های روشن و نورگیر و همچنین بسیار دلبازی را در اختیار خواهید داشت.

سیستم هوشمند :

در این پروژه سیستم هوشمند ویژه ای طراحی شده است که امکان بررسی ترافیک راه ها ، بررسی وضعیت جوی ، امکان برقراری ارتباط با نگهبانی و غیره فراهم شده است ؛ چه تفاوتی دارد که علاقه مند به زندگی هوشمند باشید و یا در سال چند باری در خانه خود زندگی میکنید در هر صورت این سیستم طراحی شده است تا به صورت هوشمند به همه قسمت های واحد خود مدیریت داشته باشید برای مثال میتوانید درجه حرارت واحد را در زمان حضور در آپارتمان تنظیم نمائید و یا حتی خارج از واحد که هستید نسبت به مدیریت آن اقدام کنید ؛ زمانی را تصور کنید که قصد خروج از ساختمان را دارید و تنها با یک دکمه تمامی ارتباطات الکتریکی را به جز یخچال و دیگر دستگاه های مورد نظر را قطع میکنید و هیچ نگرانی از بابت وصل بودن جریان برق نخواهید داشت ، همچنین این سیستم برای جلوگیری از نشتی آب نیز تمهیدات ویژه ای دارد که میتوان به آن اعتماد کامل داشت ؛ در یک کلام میتوان گفت با این سیستم هوشمند به راحتی واحد خود را مدیریت خواهید کرد و میتوانید با کنسول موجود و یا استفاده از اپلیکیشن موبایل آن  زندگی شیرین تری داشته باشید.

خدمات رفاهی و اجتماعی :

این قسمت از امکانات پروژه به محض ورود به شهرک برای شما چشمگیر خواهد بود ، زیرا یک استخر در فضای باز در پروژه خودنمائی میکند و برای استفاده از آن میبایست سکنه تست سلامت ارائه کنند مه این مهم نه تنها به استخر بلکه به کل قسمت های شهرک برمیگردد ، در این پروژه میتوان از امکانات ویژه سالن تناسب اندام ویژه آن نیز استفاده مفید نمود.

وجود امکانات مورد نیاز زندگی در فروشگاه های پروژه : در طبقه زیرین پروژه تعداد زیادی فروشگاه تعبیه شده است که تمامی نیازهای شما را برآورده میکند مانند قرارگیری فروشگاه زنجیره ای Migros که تمامی مایحتاج زندگی را فراهم میکند و یا کافه های بین المللی که فضای گرم و زنده ای را برای سپری کردن زمان با دوستان و آشنایان فراهم میکند.

فاصله تا مرکز شهر ۳۰ دقیقه

فاصله تا فرودگاه ۳۰ دقیقه

منطقه : آوجیلار / استانبول

درباره منطقه

این پروژه در منطقه Avcilar قرار گرفته شده است ، این منطقه بسیار کشیده است اما در بیشتر نقاط آن زندگی متوسط روبه بالا جربان دارد ، نکته حائز اهمیت محله ای است که این پروژه در آن قرار گرفته شده است که به جرعت میتوان گفت یکی از مرکزی ترین و مرفه ترین قسمت های این منطقه میباشد.

منطقه آوجیلار برای اشخاصی که غرب استانبول و سمت اروپایی این شهر برای آنها اهمیت دارد منطقه ایده عالی است ، ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که قیمت این منطقه نیز نسبت به موقعیت خوب آن به طبع نسبت به برخی هم تراز های خود متفاوت است.

نکته متفاوت تر برای این منطقه دسترسی های ویژه آن است که از جنوب و مرکز به اتوبان E5 دسترسی دارد و از شمال به اتوبان TEM که از هر لحاظ این منطقه را بسیار منحصر به فرد نموده است ، از داخل پروژه به متروبوس تنها چند دقیقه پیاده روی لازم است و امکان حرکت کردن با نهایت سرعت را برای شما فراهم خواهد کرد.

همانطور که پیش تر درباره پروژه توضیح داده شد ، این پروژه در قسمتی از منطقه Avcilar قرار گرفته شده است که دقیقا روبه روی دریاچه Küçükçekmece قرار گرفته شده است و از سمت جنوب نیز به دریای Marmara مشرف است ، زمانی که از اتوبان E5 عبور میکنید از دور دست ها این پروژه خودنمائی میکند و فضای فوق العاده را برای شما به وجود خواهد آورد.

در مرکزی ترین نقطه شروع کانال استانبول : همانطور که در راهنمای کانال استانبول به تفصیل در خصوص این ابر پروژه توضیح داده شده است این  شهرک دقیقا در نقطه شروع این پروژه قرار گرفته است ، زمانی را تصور کنید که این پروژه راه اندازی شده است و شما از داخل واحد آپارتمانی خود به تنگه دوم این کلانشهر نظاره میکنید .

 

منطقه آوجیلار

همجواری با دانشگاه استانبول : مهم ترین دانشگاه این شهر که نام آن نیز استانبول است در فاصله چند قدمی این منطقه است که نگینی است در این منطقه برای تمامی ساکنین این شهر و همچنین تمامی کسانی که قصد زندگی در این شهر را دارند.

وجود مرکز خرید در فاصله چند قدمی پروژه : مرکز خرید Pelican

میزان پیشرفت پروژه

نوع واحد متراژ قیمت نقدی
یک خوابه ۷۴ مترمربع ۵۳۸٫۰۵۰ لیر
دو خوابه ۱۱۵ مترمربع ۹۴۶٫۰۵۰ لیر
سه خوابه ۱۷۴ مترمربع ۱٫۲۵۳٫۷۵۰ لیر
چهار خوابه ۱۹۵ مترمربع ۱٫۴۴۰٫۷۵۰ لیر

حداکثر اقساط : ۱۲ ماه بدون بهره

امکانات پروژه

✔ سونا ✔ پارکینگ (سرپوشیده) ✔ حمام ترکی اینترنت با دید دریا
✔ آسانسور ✔ پارکینگ فضای باز ✔ باغچه و یا فضای سبز بالکن مرکز شهر
✔ استخردر مجموعه ✔ نگهبانی ۲۴/۷ تلویزیون ماهواره ای آشپزخانه طرح باز فرودگاه ۰ الی ۵۰ کیلومتر
✔ سرایدار ✔ دوربین امنیتی حمام در اتاق خواب آشپزخانه جدا
✔ سالن ورزش ✔ زمین تنیس تجهیزات آشپزخانه مقابل ساحل

مختصات پروژه

پروژه های دیگر در این منطقه

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر در خرید خانه در استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *