کلانشهر استانبول از دو اتوبان اصلی E5 و TEM تشکیل شده است و اتوبان E5 به دلیل همجواری با منطقه اسن یورت Esenyurt از اهمیت بالاتری برخوردار است به همین دلیل است که پروژه های نزدیک به این اتوبان ارزش بالاتری برای کسانی که قصد سرمایه گذاری دارند و یا کسانی که نیاز به استفاده از وسایل نقلیه عمومی دارند پیدا میکند.

این پروژه در مجاورت اتوبان E5 قرار گرفته است و از امکانات بسیار بالایی برخوردار است ، سبک جدیدی از زندگی را در این پروژه تجربه خواهید نمود به این شکل که به صورت مجزا واحدهای سوییت تا سه خوابه را در خود جای داده است .

انواع واحدهای این پروژه شامل رزیدانس ، برج ، هوم آفیس Home office و مرکز خرید میباشد ؛ در کل این پروژه ۱٫۲۱۶ واحد ساخته شده است و آماده تحویل به متقاضیان میباشد ، نکته قابل توجه آماده سکونت بودن این مجموعه است که میتوان به محض تهیه آن شروع به زندگی در آن نمود.

طراحی متفاوت در اسن یورت استانبول

طراحی بسیار ویژه ای در این پروژه صورت گرفته است و در تمامی اجزا این مهم قابل مشاهده است به طور مثال میتوان به نمای زیبای ساختمان ها ، فضای داخلی شهرک ، نقشه های واحدها بدون اتلاف مساحت ساختمان و همچنین ورود و خروج برنامه ریزی شده برای سکنه اشاره نمود.

با توجه به قرار گیری واحدهای سوییت تا سه خوابه و همچنین هوم آفیس ها به صورت مجزا درب ورود و خروج تعبیه شده است به این شکل که یک در مجزا برای سوییت ها و واحدهای یک خوابه ، در دیگر برای دوخوابه ها و سه خوابه ها و همچنین یک در مجزا برای هوم آفیس ها تعبیه شده است.

دلایل تخصصی برای خرید این ملک:

 • کیفیت بالای ساخت
 • دسترسی درجه یک به تمامی قسمت های شهر
 • طراحی داخلی و همچنین نمای ساختمان در Grade A
 • وجود امکانات رفاهی درجه یک در پروژه
 • شرایط پرداختی بسیار متنوع
 • دسترسی به متروبوس و اتوبان E5
 • کمپانی سازنده بسیار شناخته شده و دارای تعداد زیادی پروژه در ترکیه

انواع واحد های آپارتمانی

واحدهای سوییت که بدون اتاق خواب هستند و برای اشخاصی که قصد زندگی کردن مجزا را دارند و فضای بزرگ برای آنها مورد نیاز نیست و یا اشخاصی که قصد سرمایه گذاری دارند طراحی و پیاده سازی شده است .

امکانات رفاهی این پروژه بسیار خاص و قابل تامل است و تمامی نیازها با انواع سلیقه ها را در تمامی فصول برآورده میکند ، فضای اختصاصی و بسیار بزرگی برای امکانات رفاهی و فضای سبز پروژه در نظر گرفته شده است به نحوی که ۶۰ درصد پروژه را به خود اختصاص داده است.

خدمات رفاهی پروژه :

 • استخر فضای باز
 • حوضچه های نمایشی
 • فواره های موزیکال
 • باشگاه ورزشی بسیار بزرگ و بسیار حرفه ای
 • محل انجام یوگا و تمرین های تمرکزی
 • محل انجام ورزش پیلاتس
 • زمین تنیس
 • زمین بسکتبال
 • ویتامین بار
 • Spa
 • حمام ترکی
 • اتاق ماساژ
 • اتاق نمک
 • سونا
 • و غیره

نکته بسیار ویژه این پروژه نمای برج آن به دریای Marmara است که برای بسیاری از اشخاصی که قصد زندگی کردن در این منطقه را دارند نادر است . همانطور که میدانید استانبول از اطراف خود به دریاها متعددی دسترسی دارد و در داخل شهر دریاچه های طبیعی نیز وجود دارد لذا با توجه به این امکانات طبیعی استفاده از آن و بهره گرفتن از نمای بی نظیر آن نیز خالی از لطف نیست.

با توجه به نقشه واحدها و متراژ های متعدد در این پروژه بسیاری از واحدها شامل تراس یا بالکن میباشند به این ترتیب در صورتی که واحد مورد پسند شما دارای تراس باشد قادر خواهید بود تا از سپری نمودن لحظات خوش در داخل آن لذت ببرید ، با در نظر گرفتن نمای بسیار زیبای داخل پروژه ، نمای دریا و همچنین نما به سمت منطقه شهری در هر گوشه ای از این پروژه در تراس آن نهایت لذت را خواهید برد و از نسیم همیشگی استانبول استفاده خواهید کرد.

نگهبانی و حراست ساختمان

نگهبانی ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته به همراه دوربین های مدار بسته دلیلی برای استفاده از بهترین متریال حتی برای درب ساختمان نبوده است و برای تمامی واحدها درب های دوجداره ضد سرقت طعبیه شده است و نهایت آسایش و آرامش را برای شما در نظر گرفته اند.

در تمامی واحدها سیستم تشخیص دود و آتش استفاده شده است تا در زمان اضطرار از هرگونه خطری در امان باشید و به سرعت نسبت به رفع ضایعه و یا تخلیه واحد مبادرت به عمل آید.

فاصله تا مرکز شهر ۴۵ دقیقه

فاصله تا فرودگاه ۴۰ دقیقه

منطقه : اسنیورت / استانبول

همچنین سیستم های هوشمند برای ارتباط با نگهبانی ، مدیریت و واحدهای همسایه طراحی شده است تا در زمان مراجعه سرویس دهنده سفارش های درخواستی با دریافت تایید از واحد مذکور اقدام صورت گیرد. همچنین در صورت مشاهده هرگونه مزاحمت صوتی و یا غیره تنها با یک دکمه با مدیریت ساختمان صحبت نمائید و خطای صورت گرفته را گزارش دهید تا در سریعترین زمان توسط کادر مجرب و حرفه ای داخل پروژه مشکل برطرف گردد.

امکانات ویژه برای کودکان

کودکان بخش اصلی زندگی و برنامه ریزی های والدین هستند و در این پروژه نگاه ویژه ای به فرزندان ساکنین صورت گرفته است به این ترتیب که در داخل پروژه خدمات تخصصی زیر برای تمامی سنین طراحی و پیاده سازی شده است :

 • استخر مجزا برای کودکان
 • اتاق سینما مجزا
 • زمین بازی در فضای باز
 • محل بازی و جشن های کودکانه در فضای بسته
 • اتاق پلی استیشن
 • و در نهایت مدرسه در تمامی مقاطع

همانطور که در بالا ذکر شد مدرسه خصوصی پروژه در مجاورت آن پیاده سازی شده است تا در بالاترین سطح و تمامی مقاطع مبحث آموزش و پرورش کودکان با متد روز دنیا در اختیار آنها باشند و والدین برای استفاده از این خدمات منحصر به فرد نیاز به صرف زمان برای مراجعه به مدرسه نداشته باشند.

اطلاعات کلی در خصوص منطقه اسن یورت Esenyurt

پیشتر در خصوص دسترسی و مجاورت پروژه با اتوبان E5 و متروبوس توضیح ارائه شد اما به دلیل اهمیت بالای آن اشاره مجددی به نزدیکی آن به وسایل نقلیه عمومی خصوصا متروبوس میگردد که تنها با چند دقیقه پیاده روی به ایستگاه اتوبوس های سریع و السیر دسترسی خواهید داشت و تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعته میتوانید از این خدمات استفاده کنید و نیازی برای به کار گیری دیگر وسایل نقلیه عمومی نخواهید داشت.

همچنین در صورتی که از خودروی شخصی استفاده میکنید و یا در روزهای پایانی هفته از آن استفاده میکنید جای نگرانی برای پارک خودرو در پروژه را ندارید ، به صورتی که برای هر واحد مسکونی حداقل یک پارکینگ اختصاصی در نظر گرفته شده است و میتوانید با خیال آسوده خودرو خود را در محل مخصوص پارک نمایید.

این پروژه در انتهای منطقه Esenyurt  قرار گرفته است منطقه ای که در آن فرهنگ های مختلف شامل ترک ها ، ایرانی ها و شهروندان کشورهای عربی مشاهده میشود . در این منطقه بافت های متعددی از فروشگاه های واقع شده در خیابان و یا مراکز خرید بسیار بزرگ مشاهده میشود.

انواع وسایل نقلیه عمومی در این منطقه به وفور مشاهده میشود ، بیمارستان های دولتی و خصوصی ، مدارس دولتی و خصوصی و همچنین مدارس بین المللی در آن وجود دارد ؛ تمامی امکانات مورد نیاز برای ساخت یک زندگی جدید به صورت کامل و راحت در اختیار شما است برای مثال در برخی از مناطق دسترسی به خدمات مقداری دشوار است اما در این منطقه به راحتی تمامی امکانات در اختیار شما است به نوعی که برای برخی سرویس ها قادر خواهید بود با پیاده روی به آنها دسترسی داشته باشید.

این منطقه از شمال به اتوبان Tem و از جنوب به اتوبان E5 دسترسی دارد ، محله های متفاوتی در این منطقه وجود دارد که این پروژه در یکی از بهترین محله های آن قرار گرفته است.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در خصوص منطقه اسنیورت به این بخش مشاهده مراجعه نمائید.

میزان پیشرفت پروژه

نوع واحد متراژ قیمت نقدی
سوییت ۴۳ مترمربع ۲۵۷٫۰۰۰ لیر
یک خوابه ۶۸ مترمربع ۳۴۷٫۰۰۰ لیر
دو خوابه ۹۰ مترمربع ۵۱۲٫۰۰۰ لیر
سه خوابه ۱۳۴ مترمربع ۶۵۰٫۰۰۰ لیر

حداکثر اقساط : ۲۴ ماه بدون بهره

امکانات پروژه

✔ سونا ✔ پارکینگ (سرپوشیده)  حمام ترکی اینترنت ✔ با دید دریا
✔ آسانسور ✔ پارکینگ فضای باز ✔ باغچه و یا فضای سبز ✔بالکن مرکز شهر
✔ استخردر مجموعه ✔ نگهبانی ۲۴/۷ ✔ تلویزیون ماهواره ای آشپزخانه طرح باز ✔ فرودگاه ۰ الی ۵۰ کیلومتر
✔ سرایدار ✔ دوربین امنیتی ✔ حمام در اتاق خواب ✔ آشپزخانه مجزا
✔ سالن ورزش ✔ زمین تنیس ✔ تجهیزات آشپزخانه مقابل ساحل

مختصات پروژه

پروژه های دیگر در این منطقه

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر در خرید خانه در استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *