یک برج بسیار معروف که در تمام استانبول شناخته شده است و در یکی از بهترین و سرسبزترین مناطق استانبول قرار گفته است ، از یک سمت از برج نمای جنگل را خواهید داشت و از سوی دیگر به سمت مرکز شهر و همچنین و استادیوم معروف شهر ، در نظر داشته باشید با توجه به ارتفاع بلند برج میتوان به تمامی قسمت های شهر دید داشت.

با وجود آماده تحویل بودن این پروژه یکی از امکانات ویژه آن شرایط گارانتی اجاره است که برای سرمایه گذاران از تمامی کشورها بسیار جذاب است به این ترتیب میتوان جهت دریافت شهروندی ترکیه و یا دیگر اهداف واحد مورد نظر را خریداری نمود و سپس با خیالی آسوده نسبت به دریافت اجاره ماهانه که قرارداد آن با خود کمپانی سازنده بسته میشود سالها سرمایه گذاری مطمئن و تایید شده ای را تجربه نمائید.

درباره برج منحصر به فرد منطقه Sariyer

با پنجره های کشیده این برج و ارتفاع بلند آن تمام نور روز را به راحتی دریافت خواهید کرد بدون اینکه نگرانی برای استفاده از پرده و یا دید به داخل واحد خود داشته باشید زیرا شما در نقطه و ارتفاعی هستید که هیچ ساختمانی به این اندازه دارای ارتفاع نمی باشد. ارتفاع سقف ها در این پروژه از استاندار بیشتر است و دارای ۴ متر ارتفاع مفید میباشد ، پنجره های آن ۲٫۵ متر ارتفاع دارد و قابل باز شدن است زیرا در بسیاری از برج ها امکان باز نمودن پنجره ها نیست اما در این برج به راحتی میتوانید از هوای پاکیزه و تمیز منطقه سرسبز Sariyer نهایت استفاده را داشته باشید.

ورودی برج با ارتفاع ۹ متر بسیار زیبا طراحی شده است و با نام و طعم انحصاری پروژه همیشه در لابی آن شکلات سرو میگردد ، همچنین برای استفاده از برج چندین آسانسور منحصر به فرد استفاده شده است تا زمانی را برای انتظار استفاده آسانسور هدر ندهید و همچنین به سرعت بتوانید به واحد خود دسترسی داشته باشید.

دلایل تخصصی برای خرید این ملک:

 • ارزش بسیار بالای منطقه
 • زندگی در مرکز شهر استانبول
 • برج به نام و شناخته شده در کل ترکیه
 • کیفیت ساخت بسیار بالا و درجه یک
 • عایق های صوتی و بتن ریزی های حرفه ای
 • خدمات رفاهی بی نظیر

خدمات رفاهی موجود در پروژه

در داخل پروژه امکانات رفاهی بسیار زیادی طعبیه شده است که بسیاری از آنها را در دیگر پروژه ها مشاهده نخواهید کرد در زیر برخی از این امکانات ذکر شده است :

 • سینما
 • اتاق میهمان
 • اتاق بازی با کنسول های مختلف
 • اتاق جلسات
 • Roof bar
 • خدمات دربانی
 • مراقبت از حیوانات خانگی
 • خدمات انحصاری سفارش و آماده سازی غذا
 • سونا
 • باشگاه تناسب اندام
 • اتاق ماساژ
 • استدیو رقص و یوگا

درباره منطقه

این پروژه در مرکز شهر استانبول قرار گرفته است و در مسیر اصلی Maslak-Levent قرار گرفته ، امکانات متفاوتی برای وسایل نقلیه عمومی در این اطراف این پروژه وجود دارد و همچنین خدمات جدیدی در حال احداث میباشد ، مکان این پروژه در قسمتی از شهر است که به راحتی میتوانید به سه پل اصلی شهر و تنگه بسفر دسترسی داشته باشید ، فاصله آن تا فرودگاه جدید استانبول از طریق اتوبان بسیار کم است و به راحتی در دسترس شما است ، در نزدیکی آن تعداد زیادی مرکز خرید و بیمارستان های مطرح قرار گفته است.

برخی از نزدیکترین مراکز مورد نیاز به شرح زیر میباشد :

 • فرودگاه جدید استانبول ۳۵ دقیقه
 • بیمارستان Sisli Etfal 2 دقیقه
 • ۹ دقیقه تا مرکز تحقیقاتی اطفال
 • دانشگاه MEF 4 دقیقه
 • کمپ دانشگاهی Beykent 4 دقیقه
 • دانشگاه Isik تنها ۸ دقیقه
 • مدرسه Enka 9 دقیقه
 • مرکز خرید Istiniye park 8 دقیقه
 • مرکز خرید Unique Istanbul 4 دقیقه
 • مرکز خرید Vadi Istanbul 1 دقیقه

فاصله تا مرکز شهر ۵ دقیقه

فاصله تا فرودگاه ۳۵ دقیقه

منطقه : Sariyer / استانبول

استدیو در برج نامدار منطقه

امروزه استدیو ها برای اشخاصی که به صورت مستقل زندگی میکنند و قصد دارند در خانه ای بدون اتاق زمان خود را سپری کنند بسیار مورد توجه است همچنین با توجه به طراحی دکوراسیون متفاوت برای استدیو ها میتوان از فضا نهایت استفاده را کرد به این ترتیب میتوان از تخت های متحرک که بعد استفاده تبدیل به کمد میشوند و یا میزهایی که با بازشدن و بسته شدن کاربری دیگری پیدا میکنند بیشترین استفاده را نمود و فضایی گرم و دلنشین را طراحی کرد.

از طرف دیگر برخی از سرمایه گذاران به دلیل تقسیم سرمایه در واحدهای آپارتمانی مختلف ترجیح میدهند تا به صورت متعدد استدیو خریداری نمایند و با ارائه آن واحدهای آپارتمانی جهت اجاره کسب درآمد بیشتری داشته باشند زیرا علاقه مندان برای زندگی در این سبک از خانه ها روز به روز بیشتر شده و خصوصا شهر استانبول با  حضور دانشجویان و فعالان اقتصادی از سرتاسر دنیا بستر بسیار مناسبی را برای کسب درآمد از این گونه واحدهای آپارتمانی به وجود آورده است.

این واحد آپارتمانی با وجود استدیو بودن متراژ بسیار مناسبی دارد و تقریبا همانند یک خانه یک خوابه است ، طراحی بسیار ویژه آن باعث شده در ابتدای ورودی ابتدا یک راهرو قابل مشاهده باشد و سپس با طی نمودن راهرو به سالن میتوان دسترسی داشت همچنین در این راهرو از کمد لباس برای نهایت بهره از فضا میتوان استفاده کرد. سرویس بهداشتی این آپارتمان حدودا ۵ مترمربع است و قادر خواهید بود بدون محدودیت فضا از آن استفاده کنید این سرویس به نوعی طراحی شده است که قادر هستید ماشین لباسشویی را نیز در آن قرار دهید.

سالن و آشپزخانه این واحد تقریبا ۳۰ مترمربع است و به راحتی میتوان از جدا کننده های متفاوت بین آشپزخانه و تخت استفاده نمود و در غیر اینصورت نیز همانطور که پیشتر گفته شد میتوان از تخت های جمع شو استفاده کرد که نهایت کاربری را برای این سبک از واحد ها دارند حتی در بازار مبلمان ترکیه که در سرتاسر دنیا به نام است مدلهایی از تخت مشاهده شده است که پس از جمع شدن تبدیل به مبل میشوند اما به راحتی قادر هستید از مبلمانی که تنها با یک فشار تبدیل به تخت میشوند نیز به راحتی استفاده کنید.

زندگی در منطقه Sariyer و فضای سبز آن همچنین قرارگیری پروژه در مقابل جنگل حتی این امکان را برای واحد استدیو به وجود آورده است که از یک بالکن با متراژ حداقل ۵ مترمربع استفاده کنید و لحظات خوشی را در آن سپری کنید.

واحدهای یک خوابه برج ساریر

منطقه Sariyer یکی از مرغوب ترین قسمت های استانبول است و خرید واحد آپارتمانی در آن از دیدگاه های متفاوت به نفع شما است ، اگر قصد سرمایه گذاری در ترکیه را دارید این منطقه یکی از بهترین گزینه ها برای شما است و اگر قصد زندگی را در آن دارید همانند آن به سختی در کل استانبول مشاهده میشود لذا واحد یک خوابه با کلیه خدمات در انتظار شما است.

این سبک از واحد های یک خوابه در این پروژه در بلوک C1 قرار گرفته است و نماهای مختلف به سمت Levent و یا مرکز شهر و استادیوم دارد به این ترتیب میتوانید با توجه به سلیقه خود واحد مورد نظر را انتخاب نمائید و زندگی جدیدی را در استانبول ترکیه شروع نمائید.

در این واحد نیز ورودی آپارتمان با یک راهرو از سالن و اتاق خواب جدا شده است که متراژ آن حدودا ۶ مترمربع است و به محض ورود میتوانید از کمد لباس ورودی استفاده کنید و لباس های خود را در آن قرار دهید همچنین در سمت راست ورودی سرویس بهداشتی قرار گرفته است که از سالن و محل اصلی زندگی فاصله دارد به این ترتیب میمهمانان شما و همچنین ساکنین خانه از حس بهتری برخوردار هستند و میتوان دکور بهتری را برای یالن و آشپزخانه در نظر گرفت.

آشپزخانه این واحد طرح اوپن دارد و میتوان با استفاده از میز ناهار خوری و یا بهره گرفتن از بهترین دکوراتور های ترک یک فضای ایده آل را برای خانواده خود بسازید و آشپزخانه را از سالن جدا نمائید ، متراژ حدودی این دو بخش از خانه تقریبا ۳۰ مترمربع است که قابلیت استفاده هرچه بهتر از فضا را به شما میدهد. در سالن واحد پنجره های کشیده ای وجود دارد که نور روز را به صورت کامل دریافت میکند همچنین در نظر داشته باشید این واحد در یکی از معدود برج هایی قرار گرفته است که قابلیت باز شدن پنجره را دارد.

اتاق خواب حدودا ۱۷ مترمربعی با پنجره قرار گرفته در آن میتواند لحظات آرامش بخشی را برای شما به ارمغان بیاورد ، همچنین کمد های لباس کشیده و فضای باز آن بستری است برای افراد با سلیقه که فضای دلنشینی را ایجاد نمایند .

میزان پیشرفت پروژه

نوع واحد متراژ قیمت نقدی
سوییت ۶۳ مترمربع ۱٫۲۶۱٫۰۰۰ لیر
یک خوابه ۸۶ مترمربع ۱٫۵۴۲٫۰۰۰ لیر
دو خوابه ۱۱۷ مترمربع ۳٫۳۸۶٫۰۰۰ لیر
سه خوابه ۱۸۴ مترمربع ۳٫۶۷۵٫۰۰۰ لیر
چهار خوابه ۲۰۴ مترمربع ۵٫۱۱۱٫۰۰۰ لیر

حداکثر اقساط : ۵۰ ماه تا ۲۴ ماه بدون بهره

امکانات پروژه

✔ سونا ✔ پارکینگ (سرپوشیده) ✔ حمام ترکی اینترنت ✔ با دید دریا
✔ آسانسور ✔ پارکینگ فضای باز ✔ باغچه و یا فضای سبز ✔بالکن ✔ مرکز شهر
✔ استخردر مجموعه ✔ نگهبانی ۲۴/۷ ✔ تلویزیون ماهواره ای ✔ آشپزخانه طرح باز ✔ فرودگاه ۰ الی ۵۰ کیلومتر
✔ سرایدار ✔ دوربین امنیتی ✔ حمام در اتاق خواب ✔ آشپزخانه مجزا
✔ سالن ورزش ✔ زمین تنیس ✔ تجهیزات آشپزخانه مقابل ساحل

مختصات پروژه

پروژه های دیگر در این منطقه

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر در خرید خانه در استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *